מוצרי אבטחה עשה זאת בעצמך

מוצרי אבטחה עשה זאת בעצמך

חברת C-Point Systems עושה מאמצים רבים על מנת להטמיע בארץ את מערכות האבטחה והבית החכם בשיטת המכירה של "מערכות אבטחה עשה זאת בעצמך".

לצורך כך, אנו מייבאים מוצרים המוגדרים "מוצרי אבטחה עשה זאת בעצמך", מוצרים אלו מאופיינים בקלות ההתקנה שלהם כך שכל אדם ממוצע יוכל לבצע התקנה והפעלה מלאה של מערכת.

הגישה של "עשה זאת בעצמך" התפתחה מאוד בעשורים האחרונים, עם הקמתן של רשתות המתמחות במכירת חומרים וכלי עבודה למטרה זו ועם התפתחותם של כלי עזר חשמליים שונים שקידמו מאוד את אפשרות העבודה העצמית בבית.

תחום "עשה זאת בעצמך" מפותח מאוד בארה"ב ולאט לאט מתפתח במדינת ישראל, במיוחד לנוכח העובדה שככל שעלות החומר/מערכת יורד, מחיר העבודה על ידי קבלני ביצוע ואנשי מקצוע עולה.

אנו שוקדים על גיבוש שיטות עבודה כאלו שיסייעו להטמיע תחום זה בענף מערכות הבטחון ומערכות בית חכם.

איך זה עובד אצלנו?

  1. לאחר רכישת מוצר מקטגוריית "עשה זאת בעצמך" באתר, ניתן יהיה לקבל תמיכה טכנית באמצעות מייל בשלב ההתקנה.
  2. ציוד שאינו מוגדר ציוד "עשה זאת בעצמך" (לדוגמה מערכת אזעקה קווית), ניתן יהיה לרכוש חבילות תמיכה ברמות שונות.
    חבילות התמיכה הבסיסיות יקבלו תמיכה טלפונית בנוסף לתמיכה במייל וחבילות תמיכה מתקדמות יכללו בנוסף גם ביקור באתר לאחר ביצוע ההתקנה ובחבילות תמיכה מורחבות ניתן בנוסף לכל הנ"ל לקבל גם שירותי תכנות והפעלת מערכת.
    את חבילות התמיכה ניתן לרכוש כאן.
  3. בדף התמיכה הנמצא באתר שלנו תוכלו להוריד הוראות הפעלה והתקנה של המוצרים השונים, לראות סרטוני הסבר למגוון מוצרים ושם תוכלו גם למצוא קישורים לאתרי היצרנים, שם ניתן לקבל גם מידע נוסף לגבי ההתקנה וההפעלה של המערכות.